Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BUDDHA, Asien, 1800-tal, med tecken längst ner på tronen, förgylld brons, höjd ca 24 cm
Ingår i tema Samlarhem
Bruks och åldersrelaterat slitage
703365
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här