Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUDDHA, Asien, 1800-tal, med tecken längst ner på tronen, förgylld brons, höjd ca 24 cm

Ingår i tema Samlarhem

Bruks och åldersrelaterat slitage

703365

2019-11-26