Vaser fat Gouda

Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda
Vaser fat Gouda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOUDA, vaser, 3 st, fat, lergods, Holland, polykrom dekor, undertill märkta, höjd ca 5-29 cm
PROVENIENS: Stopalo

En vas med fotnagg

703366

2019-11-24