Bordsuppsats 1800-talets slut

Bordsuppsats 1800-talets slut
Bordsuppsats 1800-talets slut
Bordsuppsats 1800-talets slut
Bordsuppsats 1800-talets slut
Bordsuppsats 1800-talets slut
Bordsuppsats 1800-talets slut
Bordsuppsats 1800-talets slut
Bordsuppsats 1800-talets slut

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUPPSATS, 3 dlr, 1800-talets slut, förgylld metall, blått glas, bestående av skål på fot samt 2 vaser, höjd ca 40-57 cm
PROVENIENS: Stopalo

Vaserna med skador

703369

2019-11-24