Angoulême Sprig Pattern

Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern
Angoulême Sprig Pattern

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, SÅSSNIPA, SALADIÈRER, 4 dlr., porslin, Frankrike, 1800-tal, med Angoulême Sprig Pattern, detaljer i guld, höjd ca 19-29 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, dekorbortfall

703371

2019-11-24