Bordslystrar 1800-talets slut

Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut
Bordslystrar 1800-talets slut

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-talets slut, för 3 ljus vardera, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 57 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverade, kompletterade

703376

2019-11-24