Bing & Gröndahl vaser 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, vaser, 1 par, porslin, Danmark, 1800-tal, med hänklar, polykrom dekor, detaljer i guld, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo

En med spricka

703378

2019-11-24