Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
BING & GRÖNDAHL, vaser, 1 par, porslin, Danmark, 1800-tal, med hänklar, polykrom dekor, detaljer i guld, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo
En med spricka
703378
2019-11-24