Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
RÖKELSEKAR, metall, Kina, 1800-tal, tripod, med hänklar, svart bemålning, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lock saknas, slitage
703382
2019-11-24