Rökelsekar Kina 1800-tal

Rökelsekar Kina 1800-tal
Rökelsekar Kina 1800-tal
Rökelsekar Kina 1800-tal
Rökelsekar Kina 1800-tal
Rökelsekar Kina 1800-tal
Rökelsekar Kina 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, metall, Kina, 1800-tal, tripod, med hänklar, svart bemålning, höjd ca 22 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lock saknas, slitage

703382

2019-11-24