Carl Johan Trygg

Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg
Carl Johan Trygg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL JOHAN TRYGG (1887-1954): (2) Bondgumma, "Rulla på kuttingen", signerade och daterade 1917, snidat trä, delvis bemålade, höjd ca 24,5-25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

703383

2019-11-24