Danserska bronserad metall

Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall
Danserska bronserad metall

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Danserska, märkt JC Thoresen, bronserad metall, höjd ca 27 cm
PROVENIENS: Stopalo

703388

2019-11-24