Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
CABARET, KAKFAT, 2 dlr., lackarbeten, Kina och Japan, 18/1900-tal, dekor i guld, höjd ca 7-25 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, sprickor, nagg, fot till cabaretbox saknas
703393
2019-11-24