Lackarbeten Asien

Lackarbeten Asien
Lackarbeten Asien
Lackarbeten Asien
Lackarbeten Asien
Lackarbeten Asien
Lackarbeten Asien
Lackarbeten Asien
Lackarbeten Asien

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

CABARET, KAKFAT, 2 dlr., lackarbeten, Kina och Japan, 18/1900-tal, dekor i guld, höjd ca 7-25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, sprickor, nagg, fot till cabaretbox saknas

703393

2019-11-24