Jultallrikar mm Aluminia

Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia
Jultallrikar mm Aluminia

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALUMINIA, jultallrikar, plaketter, 33 dlr, Danmark, 1900-tal, polykrom dekor, undertill märkta, diameter 20-30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Enstaka nagg förekommer

703394

2019-11-24