Plaketter Kina 1900-tal

Plaketter Kina 1900-tal
Plaketter Kina 1900-tal
Plaketter Kina 1900-tal
Plaketter Kina 1900-tal
Plaketter Kina 1900-tal
Plaketter Kina 1900-tal
Plaketter Kina 1900-tal
Plaketter Kina 1900-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

1 500 SEK

PLAKETTER, 1 par, keramik, Kina, 1900-tal, dekor i sepia, kalligrafi, monterade i träramar, totalmått ca 27x21 cm
PROVENIENS: Stopalo

Fläckar

703406

2019-11-24