Klubbat för:
11 000 SEK
1 500 SEK
PLAKETTER, 1 par, keramik, Kina, 1900-tal, dekor i sepia, kalligrafi, monterade i träramar, totalmått ca 27x21 cm
PROVENIENS: Stopalo
Fläckar
703406
2019-11-24