Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GALLERSKÅL, Kina, 1700/1800-tal, floral dekor, blå underglasyr, mått ca 38x27 cm
Avslag/nagg, naggen medföljer för eventuell lagning,
703417
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här