Gallerskål Kina 1700/1800-tal

Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal
Gallerskål Kina 1700/1800-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

1 500 SEK

GALLERSKÅL, Kina, 1700/1800-tal, floral dekor, blå underglasyr, mått ca 38x27 cm

Avslag/nagg, naggen medföljer för eventuell lagning,

703417

2019-11-18