Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLAES HAKE (född 1945): blandteknik, "Tupp två kvinnor", signerad och daterad -01, bladmått 28,5x20 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
703420
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här