Satsbord engelsk stil

Satsbord engelsk stil
Satsbord engelsk stil
Satsbord engelsk stil
Satsbord engelsk stil
Satsbord engelsk stil
Satsbord engelsk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 delar, 1900-talets första hälft, engelsk stil, fanerat i teak och rot, höjd 60, 60x44 cm

Skiva med mindre slagmärken

703422

2019-11-18