Weltron
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WELTRON, modell 2007, rund modul i svart och beige plast med skivspelare, förstärkare och kassettbandspelare, lock,1970-tal, Japan, högtalare ingår ej, på stativ, höjd ca 64, diamter 60 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage
703424
2019-11-18