Weltron

Weltron
Weltron
Weltron
Weltron
Weltron
Weltron

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

WELTRON, modell 2007, rund modul i svart och beige plast med skivspelare, förstärkare och kassettbandspelare, lock,1970-tal, Japan, högtalare ingår ej, på stativ, höjd ca 64, diamter 60 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

703424

2019-11-18