Bordsarmatur porslin

Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSARMATUR, porslin, 1900-talets första hälft, balusterformad, hexagonal form, polykrom dekor av tall, monterad på mässingssockel, total höjd ca 70 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg, slitage, borrad för el

703426

2019-11-24