Bläckhorn

Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKHORN, 1900-talets mitt, i form av trumspelande amorin, brons med insataer höjd ca 16 cm, längd 20 cm

Ingår i tema Samlarhem

Trummpinnarna något böjda, slitage

703427

2019-11-26