Guldarmband

Guldarmband
Guldarmband
Guldarmband
Guldarmband
Guldarmband
Guldarmband

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

500 EUR

ARMBAND, 18K guld, längd 20 mm, vikt ca 15 g

Slitage, bucklor.

703430

2019-11-20