Karmstol Nordiska Galleriet

Karmstol Nordiska Galleriet
Karmstol Nordiska Galleriet
Karmstol Nordiska Galleriet
Karmstol Nordiska Galleriet
Karmstol Nordiska Galleriet
Karmstol Nordiska Galleriet
Karmstol Nordiska Galleriet
Karmstol Nordiska Galleriet

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, 1970/80-tal, grönlackerad, inköpt på Nordiskja Galleriet, Stockholm, lös plymå, sitthöjd ca 55 cm

Bruksslitage, slitna karmar

703431

2019-11-18