Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
KARMSTOL, 1970/80-tal, grönlackerad, inköpt på Nordiskja Galleriet, Stockholm, lös plymå, sitthöjd ca 55 cm
Bruksslitage, slitna karmar
703431
2019-11-18