Resegrammofon

Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEGRAMMOFON, ""Excelda", 1910/20-tal, blåmålad metallåda med äderhandtag, made in Switzerland, stift i ask medföljer, 28x12 cm, djup 5,5 cm

Enligt uppgift fungerande, SAV garanterar ej funktionen. handtag med slitage och bräckligt

703443

2019-11-18