Bordsarmatur porslin

Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin
Bordsarmatur porslin

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSARMATUR, porslin, 18/1900-tal, polykrom dekor av kartusch med fåglar, pion och fjäril, monterad i bronsomfattning, total höjd ca 55 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Borrad för el, klippt sladd, nedslipad

703450

Päivämäärä:

2019-11-24