Bordsarmatur porslin
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSARMATUR, porslin, 18/1900-tal, polykrom dekor av kartusch med fåglar, pion och fjäril, monterad i bronsomfattning, total höjd ca 55 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Borrad för el, klippt sladd, nedslipad
703450
Päivämäärä:
2019-11-24