Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PALL, 1900-talets senare hälft, i form av elefant, Centralafrika, massivt trä, höjd ca 36 cm
Smärre bruksslitage
703454
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här