Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
HYLSBAJONETTER, 2 st, m/1867, svenska, för Remington, diverse tillverkar samt truppstämplar, ca 55 cm
Ingår i tema Samlarhem
Slitage
703458
2019-11-26