BAjonetter

BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter
BAjonetter

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

HYLSBAJONETTER, 2 st, m/1867, svenska, för Remington, diverse tillverkar samt truppstämplar, ca 55 cm

Ingår i tema Samlarhem

Slitage

703458

2019-11-26