Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, Karl Johan, förgylld, dekor i skuret trä och pastellage, dekor i form av ymnighetshorn, delfiner, asklepiosstav mm, ca 223x107 cm

PROVENIENS: Familjen Cederström på Krusenbergs herrgård

Sprickor och färgbortfall

703464

2019-11-18