Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Karoliner, olja på duk, osignerad, ca 136x106 cm

Smärre fuktfläckar i form av ränder

703466

2019-11-18