Byrå Karl Johan
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, Karl Johan-stil, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, björk, 3 lådor, översta lådan invändigt med 3 midre lådor, fanérad emed masurbjörk, höjd ca 90, 95x50 cm
Lös hörnlist, fuktringar på toppskiva, bruksslitage
703469
2019-11-18