Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Motiv från Hovs Hallar, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 35 x 53 cm

703475

2019-11-20