Hatthylla funkis aluminium

Hatthylla funkis aluminium
Hatthylla funkis aluminium
Hatthylla funkis aluminium
Hatthylla funkis aluminium
Hatthylla funkis aluminium
Hatthylla funkis aluminium

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BOLIN, hatthylla, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funkis, monterad med 6 dubbelkrokar, formgiven år 1937, mått ca 125x26 cm

Smärre slitage, smuts

703495

2019-11-18