Peter Dahl Fredmans Epistlar

Peter Dahl Fredmans Epistlar
Peter Dahl Fredmans Epistlar
Peter Dahl Fredmans Epistlar
Peter Dahl Fredmans Epistlar
Peter Dahl Fredmans Epistlar
Peter Dahl Fredmans Epistlar
Peter Dahl Fredmans Epistlar
Peter Dahl Fredmans Epistlar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019) (8): "Fredmans Epistlar", färglitografier, signerade, ca 29x43 cm, medföljer fodral med text och förord av Olof Byström och Sven Delblanc

Fodral med slitage

703506

2019-11-18