Bord 1800-tal England
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD med slag, 1800-talets första hälft, England, massiv mahogny, låda samt blindlåda i sargen, på pelarfot, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 70, 99x55, totallängd 106 cm
Nyckel saknas, ytskador och fläckar
703510
2019-11-18