Bord 1800-tal England

Bord 1800-tal England
Bord 1800-tal England
Bord 1800-tal England
Bord 1800-tal England
Bord 1800-tal England
Bord 1800-tal England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD med slag, 1800-talets första hälft, England, massiv mahogny, låda samt blindlåda i sargen, på pelarfot, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 70, 99x55, totallängd 106 cm

Nyckel saknas, ytskador och fläckar

703510

2019-11-18