Albert Engström
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT ENGSTRÖM, "Forskningsresanden Knud Rasmussen", torrnålsetsning, signerad i plåten, utgiven av föreningen för grafisk konst "Fören. f. Grafisk Konst 1929", mått ca 13x18 cm
Löst blad
703519
2019-11-18