Axe fridell Mannen i kappan

Axe fridell Mannen i kappan
Axe fridell Mannen i kappan

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

AXEL FRIDELL(1894-1935). "Mannen i kappan", etsning, utgiven av föreningen för grafisk konst, signerad i plåten, mått ca 19x14 cm

Löst blad

703523

2019-11-18