Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
AXEL FRIDELL(1894-1935). "Mannen i kappan", etsning, utgiven av föreningen för grafisk konst, signerad i plåten, mått ca 19x14 cm
Löst blad
703523
2019-11-18