Kakformar i koppar

Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar
Kakformar i koppar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKFORMAR, 24 st., koppar, 18/1900-tal, dekor med bl.a fransk lilja, invändigt förtennade, längd ca 7-11 cm

Slitage, bucklor

703530

2019-11-18