Bordslampor
2019-11-19
703533
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot i mässing med dekordel i trä, glaskupa, höjd ca 41 cm
Slitage