Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARS PIRAK (1932-2008): Fäbovall med kor, signerad Lars Pirak, akvarell, bildmått ca 28x40 cm
703541
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här