Lars Pirak akvarell

Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): Fäbovall med kor, signerad Lars Pirak, akvarell, bildmått ca 28x40 cm

703541

2019-11-20