Stekhuvar nysilver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKHUVAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, sannolikt England, nysilver, lockknopp i form av granatäpple, märkning Dublé, höjd ca 21, diameter 26 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage, smärre bucklor
703551
2019-11-24