Figuringrupp parian

Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian
Figuringrupp parian

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINGRUPP, 1900-talets början, parian, föreställande "Tre Gracer", undertill märkt 2265, höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Stopalo

703558

2019-11-24