Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
SAMOVAR, 1800-tal, koppar, detaljer i mässing, dekor av grönpatinerade bockhuvuden, höjd ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, bucklor
703564
2019-11-24