Samovar koppar

Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SAMOVAR, 1800-tal, koppar, detaljer i mässing, dekor av grönpatinerade bockhuvuden, höjd ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, bucklor

703564

2019-11-24