Tantalus 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

1 200 SEK

TANTALUS, 1900-talets första hälft, kromad ställning, karaffer i slipat glas, höjd ca 39 cm, 2 medföljande karaffer vardera höjd ca 24 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, smärre nagg

703568

2019-11-24