Klubbat för:
2 000 SEK
1 200 SEK
TANTALUS, 1900-talets första hälft, kromad ställning, karaffer i slipat glas, höjd ca 39 cm, 2 medföljande karaffer vardera höjd ca 24 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, smärre nagg
703568
2019-11-24