Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEIF JACOBSON (född 1959), Ansikte, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2001, ca 134x194
703571
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här