Leif Jacobson

Leif  Jacobson
Leif  Jacobson
Leif  Jacobson
Leif  Jacobson
Leif  Jacobson
Leif  Jacobson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEIF JACOBSON (född 1959), Ansikte, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2001, ca 134x194

703571

2019-11-18