Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEIF JACOBSON (född 1959),komposition, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2005, ca 130x75
703582
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här