Grange
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, 4 dlr, modulhyllsystem, 2000-tal, Frankrike, bestående av: 1 vitrinskåp, 1 kläddskåp, samt 2 bokhyllor,
höjd på samtliga ca 210, vitrinskåp ca 95x45, klädskåp ca 58x98, bokhyllor ca 44x95 samt 53x44 cm, medföljer lösa lister och sargar, etikettmärkta
Bruksslitage, repor och märken förekommen, lös del (låset) till klädskåpet medföljer och behöver en översyn
703599
2019-11-19