Grange

Grange
Grange
Grange
Grange
Grange
Grange

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRANGE, 4 dlr, modulhyllsystem, 2000-tal, Frankrike, bestående av: 1 vitrinskåp, 1 kläddskåp, samt 2 bokhyllor,
höjd på samtliga ca 210, vitrinskåp ca 95x45, klädskåp ca 58x98, bokhyllor ca 44x95 samt 53x44 cm, medföljer lösa lister och sargar, etikettmärkta

Bruksslitage, repor och märken förekommen, lös del (låset) till klädskåpet medföljer och behöver en översyn

703599

2019-11-19