Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEBURKAR, SOCKERSKRIN, 4 dlr., glas, 18/1900-tal, slipad dekor, höjd ca 7-13 cm
Smärre slitage
703611
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här