Glas slipad dekor

Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor
Glas slipad dekor

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TEBURKAR, SOCKERSKRIN, 4 dlr., glas, 18/1900-tal, slipad dekor, höjd ca 7-13 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

703611

Päivämäärä:

2019-11-20