Glas slipad dekor
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TEBURKAR, SOCKERSKRIN, 4 dlr., glas, 18/1900-tal, slipad dekor, höjd ca 7-13 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
703611
Päivämäärä:
2019-11-20