Edition noël Universal Polerouter 1960-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

UNIVERSAL POLEROUTER, 1960-tal, 18K, rödguld, automatiskt urverk, plexiglas, datum, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 169111/03, serie nr. 25545691, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

703642

2019-12-08