Edition noël Universal Polerouter 1960-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
UNIVERSAL POLEROUTER, 1960-tal, 18K, rödguld, automatiskt urverk, plexiglas, datum, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 169111/03, serie nr. 25545691, diam ca 35 mm
Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
703642
2019-12-08